Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Kane gati për rinovimin me Tottenham, por ka kusht trajnerin

Harry Kane është i gatshëm për të nisur negociatat për rinovimin me Tottenham.

Siç raportojnë mediet angleze, sulmuesi i kombëtares së “tre luanëve” është gati për të vazhduar kontratën me “Spurs” por me një kusht, afrimin e një trajneri të nivelit të lartë.

Lexo edhe: 

Me aventurën e Antonio Contes tani në fund dhe me kontratën e Kane që skadon në qershor 2024, sulmuesi ka vendosur të vazhdojë me “Spurs” vetëm me sigurinë se ai mund të kishte një ekip konkurrues pas tij dhe më në fund të ishte në gjendje të fitonte diçka.

Lajme të tjera

Kombëtare

Shqipëria e minifutbollit shkruan historinë në Essen të Gjermanisë, duke e kaluar për herë të parë fazën e grupeve. Kuqezinjtë e trajnerit Irtan Sejko...

Sport

Suedia është bërë vendi i parë në botë që ka regjistruar zyrtarisht seksin si sport. “Si çdo sport tjetër, arritja e rezultateve të dëshiruara...

Kombëtare

Emisioni Analizë Kuq e Zi, nën moderimin e Sokol xhihanit, publikoi sipas statistikave atë që konsiderohet si formacioni më i mirë i mundshëm i...

Kategoria Superiore

Tirana vijon përgatitjet për të kompletuar skuadrën në prag të turit eliminator të Conference League, teksa pas konfirmimit të trajnerit Orges Shehi në pankinë,...