Merkato

Kane kërkon largimin, në skenë për anglezin del edhe Paris Saint Germain!

Jo vetëm Erling Haaland e Kylian Mbappe mund të ndërrojnë skuadër këtë verë pasi një tjetër emër i madh i sulmit po përgatitet t’i japë lamtumirën skuadrës ku është rritur dhe është bërë i famshëm si futbollist, bëhet fjalë për Harry Kane. Gjigandi i kombëtares angleze nuk ndihet më i motivuar për të vazhduar aventurën me Spurs pasi dëshira e tij është të fitojë trofe dhe vera e vitit 2021 është momenti i duhur për t’u larguar sepse pas Europianit Kane do të ketë mbushur 28-vjeç.

Për momentin dy klubet më të interesuara për Harry Kane janë Manchester City dhe Manchester United, por të dyja klubet e Manchesterit duhet t’i bëjnë mirë llogaritë me presidentin e Tottenham Daniel Levy i cili mund të heqë dorë nga sulmuesi anglez për një shifër jo më të vogël 150 milionë sterlina. Sipas asaj që raporton gazeta angleze The Independent, sëfundmi në skenë për të marrë shërbimet e Kane ka dalë edhe Paris Saint Germain. Francezët mund të humbasin shërbimet e Mbappe këtë verë i cili mund të transferohet te Reali i Madridit dhe nëse kjo ndodh atëherë me kërkesë edhe të trajnerit Pochettino i cili ka punuar për 5 vite me Kane dhe e njeh shumë mirë, klubi parizien do të nisë ofensivën për bomberin anglez. Dëshira e parë e Kane është të qëndrojë në Angli, por nëse do vijë oferta e duhur nga Paris Saint Germain mundësitë që transferohet në Francë janë të mëdha.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency