Premier League

Kante marrëdhënie të tensionuar me Sarrin, PSG monitorin situatën

N’golo Kante ka një kontratë që e lidh me Chelsean deri në verën e 2023-shit, por situata është komplikuar ndjeshëm muajt e fundit dhe po shkohet drejt një divorci në fund të këtij sezoni.

Lajmin e jep e përditshmja britanike, “The Sun”, e cila raporton se marrëdhëniet mes mesfushorit francez dhe trajnerit Maurizio Sarri, janë thjesht formale, sepse palët nuk kanë aspak simpati për njëri-tjetrin.

Pikërisht për këtë arsye, është klubi i Paris Saint Germain që po monitoron me vëmendje situatën dhe është gati të bëjë një ofertë në muajin qershor, për të marrë mesfushorin në Francë.

Klubi i PSG-së ka nevojë për përforcime në mesin e fushës, pasi do të përballet edhe me largimin e Adrien Rabiot në verë, ndërsa Kante do të ishte një alternativë fantastike, që do të kënaqte edhe trajnerin Tuchel.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency