Kategoria Superiore

Kaos në Ballsh/ Skuadrat në nxehje, por Shëndeti Publik kërkon anulimin e ndeshjes

Sot në orën 17:00 do të rikthehet futbolli në Shqipëri, pas një ndërprerjeje prej rreth 3 muajsh për shkak të koronavirusit, por telashet kanë nisur menjëherë në Ballsh, ku pritet të luhet sfida mes Bylisit dhe Tiranës.

Kjo pasi dy ditë më parë futbollisti i mallakastriotëve Eridon Qardaku rezultoi pozitiv ndaj koronavirusit, ndërsa pak më parë në stadiumin “Adush Muça” ka zbarkuar drejtuesi i Shëndetit Publik i zonës, që ka kërkuar të mos zhvillohet takimi.

Ky vendim ka gjetur të papërgatitur palët, duke qenë se lojtarët aktualisht janë gati të nisin nxehjen e zakonshme, ndërsa edhe protokolli i miratuar nga Ministria e Shëndetësisë dhe FSHF-së, nuk rekomandon mos lejimin e zhvillimit të ndeshjes për raste të tilla.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency