Kategoria Superiore

Kaos te Flamurtari, dorëhiqen Haxhiu dhe Pollozhani, në rrezik ekzistenca

Flamurtari e këtij sezoni “shembet” nga themelet. Trajneri i emëruar vetëm pak ditë më parë, Gerd Haxhiu dhe drejtori sportiv, Artim Pollozhani, kanë dhënë dorëheqjen, duke e bërë edhe më kaotike situatën në Vlorë.

Ende nuk ka një qëndrim zyrtar të klubit kuqezi, por nuk është e vështirë të kuptohet se bëhet fjalë për mungesën e garancive minimale për të përballuar sezonin e ri futbollisitk, që është në derë.

Gerd Haxhiu vendos të tërhiqet ende pa nisur punën me skuadrën, e ndoshta ky fakt, pra mospasja në dispozicion e një grupi minimal për të vijuar përgatitjet, ka qenë arsyeja kryesore e këtij vendimi.

Rinovimi i Xhevahir Sukajt, afrimi i Ardit Hoxhajt një ditë më parë me sa duket ishte një sinjal i rremë se në Vlora gjëra po lëviznin në kahun e duhur. 10 ditë para ndeshjes së parë të kampionatit, si kurrë më parë, Flamurtari nuk ka ende një skuadër. E ç’vlerë do të kishte një gjeneral me ushtrinë e tij të vdekur?

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency