Euro 2020

Kaosi i shkaktuar nga COVID-19, Luis Enrique krijon skuadër paralele

Luis Enrique gjatë paradites së kësaj të mërkure  ka thirrur edhe 11 lojtarë të tjerë dhe tashmë ka 17 lojtarë në një grumbullim paralel në kryeqytetin Madridit për shkak të panikut që ka përfshirë “La Rojan” nga rezultimi me Koronavirus i dy futbollistëve, Busquets dhe Diego Llorente.  

Lojtarët që janë thirrur nën armë nga Luis Enrique janë: Álvaro Fernández, Óscar Mingueza, Marc Cucurella, Bryan Gil, Juan Miranda, Gonzalo Villar, Pozo, Brahim, Zubimendi, Yeremy Pino dhe Javi Puado. Praktikisht baza e U-21 të Spanjës që mposhti Lituaninë në miqësoren e së martës.

Këta 11 lojtarë bashkohen me gjashtë të tjerët (Kepa, Albiol, Brais, Fornals, Rodrigo dhe Soler) që u thirrën pas rezultatit pozitiv të Sergio Busquets.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency