La Liga

Kapiteni i Atleticos ngre në qiell Joao Felix: Do bëhet më i miri në botë

Kapiteni i ri i Atleticos së Madridit i graduar pas largimit të Diego Godin te Interi, mesfushori spanjoll Koke ka thurur elozhe për yllin e ri të Los Colchoneros Joao Felix i cili u bë blerja më e shtrenjtë e klubit bardhekuq pasi i kushtoi arkave të Atleticos plot 126 milionë euro. Në vetëm pak kohë Joao Felix me cilësitë e tij ka mahnitur edhe një lojtar si Koke i cili e ka ngritur në qiell talentin portugez: “Është një futbollist fantastik, është vetëm një djalosh por që në këtë moment mund të konsiderohet një futbollist i madh. Mund të rritet shumë në të gjitha aspektet, zotëron një talent të jashtëzakonshëm dhe jam i sigurtë se do të bëhet një nga lojtarët më të mirë në botë. Për këtë arsye paguam një shifër të tillë për kartonin e tij. Mendoj se avash avash Joao Felix do të tregojë të gjitha cilësitë e tij”, deklaroi Koke.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency