Connect with us

Hi, what are you looking for?

Conference League

Kapiteni i përjetshëm prezent në “Air Albania”, Totti: Sa do doja të zbrisja në fushë…

Francesco Totti do të jetë një nga VIP-at që do të marrin pjesë në “Air Albania” të mërkurën në mbrëmje (21:00) në finalen mes Romës së tij të dashur dhe holandezëve të Feyenoordit.

Finalja e Conference League do të zhvillohet në kryeqytetin shqiptar. Ish-kapiteni i përjetshëm i verdhekuqve, foli për Sky duke theksuar se do kishte dashur shumë të luante në këtë finale.

Ndihem në ankth për finalen e Tiranës. Do të kisha dashur ta luaja, të gjithëve do t’u pëlqente të luanin në një sfidë të tillë”, deklaroi legjenda e Romës.

Lajme të tjera

Euro 2024

Skuadra kombëtare zhvilloi sot stërvitjen e parë në “Shtëpinë e Futbollit” dhe të parën nën drejtimin e brazilianit Sylvinho. Kuqezinjtë kanë filluar përgatitjet për...

Kombëtare

Kombëtarja Shqiptare vijon punën për t’u përgatitur për ndeshjen e parë eliminatore të Europianit Gjermani 2024, e planifikuar për t’u luajtur mbrëmjen e të...

Gossip

Ish-sulmuesi i Interit bën “supergol”. Andrea Pinamonti, i cili aktualisht është pjesë e Sassuolos, po shijon një romancë me modelen bjelloruse Dasha Lapushka. Futbollisti...

Merkato

Galatasaray piketon sulmuesin shqiptar. Me 10 gola dhe 4 asiste deri në këtë pikë të sezonit në Superligën Turke, Valon Et’hemi ka tërhequr vëmendjen...