Merkato

Kapiteni drejt largimit, Milani projekton shitjen e Bonuccit

E ardhmja e Leanardo Bonuccit duket se do të jetë larg Milanit. Një lajm i tillë po qarkullon prej ditësh. Vetëm një vit pas transferimit në radhët e kuqezinjve ku mori edhe shiritin e kapitenit, destinacioni mund të ndryshojë. Bilancet negative që ka djalli në aspketin ekonomik mund të deytorjnë klubin të heqë dorë, kjo edhe për faktin se Bonucci përfiton një pagë shumë të lartë. Milani synon që brenda tre viteve të rikthehet në majën e futbollit, por më parë duhet të vëzhgojë me kujdes aspketin financiar. Sezonin e kaluar për mbrojtësin kishte shfaqur interes edhe Manchester City opsion që u shua shumë shpejt pasi Citizens transferuan Kyle Walker. Ndërkohë që në skenë janë shfaqur të tjerë kandidatë. PSG kërkon që të përforcojë repartin difensiv dhe emri i Bonuccit shihet si opsion që falë siguri. Ndërkohë nga Premier League është Chelsea. Blutë e Londrës janë duke punuar në përforcimin e skuadrës dhe si dhuratë për teknikun e ardhshëm Maurizio Sarri ata po vëzhgojnë me kujdes Leonardo Bonuccin. Nuk përjashtohet edhe alternativa Manchester United. Sidoqoftë deri më tani nuk ka asgjë konkrete, por sidoqoftë në ditët e ardhshme me shumë mundësi në shtëpinë e Milanit do të vinë edhe ofertat e para për Leonadro Bonuccin.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency