Kupa e Shqiperise

Kapllanaj i bindur: Bylis eliminon Tiranën dhe kap finalen!

I pranishëm në zyrat e Federatës Shqiptare të Futbollit në momentin e hedhjes së shortit për gjysmfinalet e Kupës së Shqipërisë ishte i pranishëm edhe presidenti i Bylisit, Besnik Kapllanaj i cili në një intervistë për mediat pas shortit u shfaq i bindur dhe besimplotë se mallakastriotët do ta eliminojnë Tiranën dhe do të kualifikohen në finalen e Kupës.

“Rruga ka qenë e gjatë dhe kemi kaluar ekipe të vështira si Laçi e Skënderbeu. Tirana është ekip i fortë, por e thashë dhe pak më parë, më mirë me dy ndeshje se me tek ndeshje. Tirana është në formë të mirë, por dhe ne jemi ekip i mirë. Po kalojmë një moment të mirë dhe jam i bindur që do të kualifikohemi. Normalisht, kupa është diçka e madhe për ne, por ka rëndësi dhe kampionati. I vetmi zhgënjim ka qenë fillimi dhe ndërprerja e kampionatit, disa lojtarë që afruam ishin jashtë formë fizike, por tani jemi në rrugë të mirë dhe shpresoj të vazhdojmë kështu deri në fund”, u shpreh Kapllanaj.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency