Kategoria Superiore

Karabeci: Kemi 6 pikë më shumë, por s’mund të jemi të qetë

Erando Karabeci i i gëzohet suksesit me Teutën, por e ka të qartë se asgjë nuk ka mbaruar në garën për mbijetesë.

“Ishte një ndeshje e vështirë, duke parë edhe pozitat që ka Teuta, edhe paraqitjen që ka bërë këtë sezon. Por, ishte jetike për ne. Në 2 ndeshjet e fundit, nuk kemi qenë mirë, kemi bërë ndeshje të mira. I kemi dominuar kundërshtarët dhe jemi munduar të marrim pikët. Ulëm ritmin që nga ndeshja me Laçin kur u barazuam në fund dhe ekipi pati një rënie. Jam i lumtur për sot pasi kur përqendrohemi, bëjmë gjëra të mëdha.

Gjithçka e hapur: Asgjë nuk ka përfunduar. Ne na gëzon fitorja e Skënderbeut, pasi siç dihet Kastrioti është rival direkt për ne. Nëse ne do marrim maksimumin në ndeshjet tona, nuk kemi pse e kthejmë kokën pas. Jemi 6 pikë më shumë, por nuk mund të jemi të qetë, sepse para kemi Kukësin.

Situata brenda Tiranës: Nuk mund të them që kemi probleme. Renditja bën që të kemi presion dhe kjo të bën e të humbësh qetësinë. Ndonjëherë mund të thuash edhe ndonjë fjalë më shumë se duhet. Jemi të bashkuar dhe duhet të japim maksimumin që të marrim atë që na duhet. Ju siguroj që nuk ka probleme mes grupit, thjesht ka nerva momenti.

Tirana do sakrifica: Jam shumë dakord, Dede e di si është të jesh kapiten dhe lojtar i Tiranës. Marr përgjegjësitë e mia, mundohem të bëj më të mirën time, edhe pse ndonjëherë është e vështirë. Afrikanët ndonjëherë apo të rinjtë, nuk e dinë se kush është fanella e Tiranës. Jam i përgjegjshëm që duhet ta bëj këtë sa më mirë. E di që nuk e kam bërë si duhet, por shpresoj që ta rregullojmë sa më shpejt.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency