Futboll

Karius denoncon Besiktasin, nuk paguhet prej 4 muajsh

Loris Karius nuk po gjen qetësi as në Turqi, ku u huazua nga Liverpooli verën e kaluar, për një afat dy vjeçar, te gjigantët e Besiktas.

Pas gafave në finalen e Ligës së Kampionëve përballë Realit, gjermani humbi vendin e titullarit dhe iu bashkua Besiktasit, por edhe këtu e ndoqën pas momentet fatkeqe, duke pësuar disa gola të çuditshëm.

Ditën e djeshme ishte trajneri i turqve, Senol Gunes, që tha se gjermani nuk është i përqendruar dhe se nuk është aspak i përfshirë në skuadër, ndaj edhe bën gabime të vazhdueshme.

Por ditën e sotme është njoftuar se vet gardiani gjerman ka çuar klubin turk në FIFA, pasi nuk është paguar për 4 muajt e fundit, ndërsa çështja është tashmë nën hetim.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency