Merkato

Karius nën shok,Liverpooli këmbëngul për Allison

Paraqitjet e para në miqësore të Liverpoolit treguan edhe njëherë që Loris Karius nuk e ka kaluar ende traumën psikologjike për finalen e humbur në Kiev ndaj dhe drejtuesiit kanë vendosur të insistojnë për brazilianin Alisson. Oferta për Romën është 60 milionë euro menjëherë dhe 5 milionë euro të tjera në formë bonusi ndërsa për gardianin brazilian një kontratë 5-vjeçare prej 6 milionë euro në vit. Për momentin Liverpool duket në avantazh ndaj Real Madrid për Alisson dhe gjasat janë që Roma të dorëzohet përpara një oferte të tillë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency