Bundesliga

Karius projekton rikthimin në Bundesliga, pranë transferimit në kryeqytet!

Loris Karius do të provojë të rilindë edhe një herë në kampionatin ku spikati me paraqitjet e tij, pra në Bundesligë. Portieri gjerman do të mbahet mend gjatë për gafat e tij në finalen e madhe të vitit 2018 Real Madrid-Liverpool, ku i dhuroi dy gola ekipit “Los Blancos” dhe njollosi thuajse përgjithmonë karrierën e tij. Pas huazimit të dështuar te Besiktas, Karius pritet të rikthehet në Bundesligë, me mediat gjermane që raportojnë se destinacioni i portierit të “The Reds” do të jetë Hertha e Berlinit. Klubi nga “Olympiastadion” e sheh Karius si pausesin ideal të Rune Jarstein, i cili numëron plot 35 vite mbi supe tashmë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency