Bundesliga

Karl-Heinz Rummenigge konfirmon trajnerin: Niko s’ka qenë kurrë në diskutim

Pas suksesit të Bayernit të Mynihut në finale të Kupës së Gjermanisë, drejtuesit e klubit bavarez konfirmojnë në detyrë trajnerin Niko Kovac. Presidenti i kampionëve të saposhpallur në Bundeslisë, Karl-Heinz Rummenigge, tregoi mbështetje të plotë për trajnerin kroat.

“Sigurisht që Niko do të mbetet trajneri ynë, kjo nuk është vënë asnjëherë në diskutim. Ne kurrë nuk kemi kërkuar për trajner të ri. Në fund të fundit, për Bayernin kanë rëndësi trofetë dhe tekniku luan rol të rëndësishëm në arritjen e objektivave.”

Niko Kovac u vu në diskutim nga mediet gjermane për shkak të ecurisë me luhatje në Bundesligë dhe eliminimin në Champions nga Liverpooli. Gjithsesi, fitimi i titullit në javën e fundit të kampionatit si dhe triumfi në Kupë konsoliduan pozitat e tij në stolin e Bayernit.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency