Merkato

Kasami nuk do rikthehet në Seria A, Sioni e shtrëngon fort

Edhe pse gjatë ditëve të fundit ishte folur shumë për një rikthim të Pajtim Kasamit në Serinë A, Sioni ka vendosur të mbajë në ekip mesfushorin me origjinë shqitpare i cili në të kaluarën ka qenë pjesë e Palermos dhe Lazios në kampionatin italian. Bologna dhe Spal kishin treguar shumë interes për lojtarin por nga Zvicra kanë bërë me dije se nuk ka asnjë shans që Kasami të largohet nga Sioni në këtë merkato.

 

To Top