Kosova

Kastrati: Kam luajtur me temperaturë, dua që njerëzit të më njohin përmes futbollit

Lirim Kastrati shënoi golin që riktheu Kosovën te fitorja pas shumë ndeshjesh, teksa pas suksesit minimal ndaj Moldavisë, “dardanët” ia dolën të qëndrojnë në Ligën C. Sulmuesi ishte në një lidhje direkte me Supersport, ku foli për emocionet e golit dhe rëndësinë e kësaj fitoreje.

Si ndjeheni që shënuan golin e parë me fanellën e Kosovës…
Kam pasur temperaturë gjatë lojës dhe nuk isha mire, por goli i parë me Kosovën A është një ndjenjë shumë e mire, për më tepër në një ndeshje me rëndësi. Jo vetëm unë, por gjithë ekipi ka bërë ndeshje të mirë.

Sa ju kishte munguar një rezultat pozitiv me Kosovën?
Çdo kombëtare bën futboll të mirë dhe është vështirë të fitosh një ndeshje. Edhe sot bëra një ndeshje të mirë, kurrë nuk jam i kënaqur me vetën. Duhet të shënoja më shumë. Na është kthyer atmosfera në kombëtare.

Fotoja me vajzën me format bombastike në Instagram?
Kam qejf të mbaj gjërat private anash. Njerëzit të më njohin përmes futbollit, jo për jetën private

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency