Kategoria Superiore

Kastrioti afron edhe dy futbollistë të tjerë

Skuadra e Kastriotit ka njoftuar sot se ka arritur akordin me një tjetër futbollist, që do të vihet në dispozicion të trajnerit Plori, për të përballuar sezonin në Kategorinë Superiore.

Bëhet fjalë për Juljan Shehun, 20-vjeçar, për të cilin klubi krutan njofton se në sezonin e fundit ka luajtur me skuadrën e Paniliakos Pirgos në Greqi.

Për Shehun dihet shumë pak, përveç faktit që luan si mesfushor qendre, ndërsa me krutanët ka nënshkruar një kontratë 3-vjeçare dhe pritet të debutojë në Kategorinë Superiore.

Gjithashtu krutanët prezantuan sot edhe afrimin e mesfushorin me tipare sulmuese, Patrik Bardhi, i cili është aktivizuar më herët me skuadrën e Tiranës. Edhe 20-vjeçari ka nënshkruar për 3 sezone me Kastriotin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency