Kategoria Superiore

Kastrioti “blindon” portën, nënshkruan për një sezon me Hidin

Në Kategorinë Superiore vijon bojkoti dhe sezoni i ri nuk dihet ende se kur do të startojë, por këtë periudhë ndërprerjeje e ka shfrytëzuar mjaft mirë Kastrioti, që ka arritur marrëveshjen me portierin tiranas Isli Hidi.

Klubi krutan ka arritur marrëveshjen me portierin 39-vjeçar javën e kaluar, ndërsa vetë Isli Hidi ka dalë në stërvitje pasditen e sotme nën urdhrat e trajnerit të Kastriotit, Ramadan Ndreu.

Isli Hidi u rikthye në Kategorinë Superiore në verën e 2018-ës dhe u aktivizua fillimisht me Teutën e më pas me Bylisin sezonin e kaluar, ku më tepër sesa për pritjet, do të mbahet mend për shënimin e 7 golave nga pika e penalltisë.

Me gardianin 39-vjeçar, i cili më herët ka veshur edhe fanellën e Kombëtares Shqiptare, Kastrioti “blindon” portën, pasi ka në përbërje edhe Bruno Pujën e ish portierin e Tiranës, Alessio Abibi, të cilët ofrojnë garanci për një sezon dinjitoz.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency