Kategoria Superiore

Kastrioti mendon për të ardhmen, zyrtarizon afrimet e tre talenteve!

Kastrioti nuk mendon vetëm për të tashmen por edhe për të ardhmen. Klubi krutan i rikthyer në këtë sezon në elitën e futbollit shqiptar ka zyrtarizuar afrimin e tre futbollistëve të rinj dhe me shumë prespektivë për të ardhmen.

“KS Kastrioti njofton se ka bërë pjesë të skuadrës tre lojtarë, dy mesfushorë dhe një mbrojtës. Redon Danaj dhe Blendion Bytyçi, janë dy mesfushorët, ndërsa Realf Zhivanaj luan në pozicionin e qendërmbrojtësit. Të tre lojtarët që prej disa ditësh janë stërvitur me grupin, dhe shihen nga stafi teknik si lojtarë të perspektivës”, shkruhet në njoftimin e Kastriotit, që pritet të bëjë edhe të tjera lëvizje në hyrje gjatë ditëve në vazhdim.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency