Kategoria Superiore

Kastrioti në krizë “identiteti”, pritet reagimi!

Deri më tani Kastrioti ka qëndruar i qetë sepse edhe atëherë kur ekipi ka gabuar, kundërshtarët që qëndrojnë poshtë tyre kanë bërë të njëjtën gjë. Ky fakt ka bërë që krutanët të ruajnë tashmë prej javësh distancën me 3 vendet e fundit të renditjes, por sidoqoftë ekipi duhet të bëjë kujdes. Një situatë e tillë jo gjithmonë mund të përsëritet. Dy humbje radhazi peshojnë jo pak dhe suksesi i Bylisit ka bërë që pikërisht këta të fundit t’i afrohen disi krutanëve.

Gjithsesi dy takimet e ardhshme të paktën në letër shohin Kastriotin disi më të favorizuar. Ekipin e Ndreut e presin takimet ndaj Apolonisë dhe Skënderbeut. Sidoqoftë kujdesi duhet të jetë maksimumi, një tjetër ndalesë në këto përballje mund ta verë Kastriotin në ujëra të turbullta dhe situata mund të komplikohet. Gjithsesi distanca me ndjekësit i jep një lloj sigurie dhe qetësie ekipit, por sidoqoftë reagimi është më se i nevojshëm. Kualiteti në skuadër nuk mungon, tashmë nevojitet vëmendje dhe reagim.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency