Kategoria e Parë

Kastrioti pa rivalë në grupin A, likujdon edhe Erzenin

Kastrioti nuk ka rivalë në grupin A të Kategorisë së Parë. Skuadra krutane po bën diferencën në çdo aspekt dhe nëse vazhdon me këtë ritëm do ta ketë të sigurtë ngjitjen në Superiore për sezonin e ardhshëm. Kastrioti mundi 3-1 Erzenin në Krujë, në një sfidë të cilën e dominoi dhe ku asnjëherë nuk rrezikoi të lëshonte pikë. Pas disa rastesh në pjesën e parë, në minutën e 32-të erdhi goli i parë, me Markun që mori një pasim nga Mziu dhe nuk fali, duke shënuar me një gjuajtje të fortë. Edhe Hoxha i shkoi pranë golit në pjesën e parë, duke goditur shtyllën, ndërsa në pjesën e dytë Çutra mbylli llogaritë me golin e minutës së 56-të, që praktikisht siguroi fitoren krutane. Çela në minutën e 67-të thelloi epërsinë, ndërsa në fund një gol nderi për Erzenin, me Endri Lalën.Kastrioti vijon arratisjen, ndërsa Erzeni tashmë është i shtati, vetëm 3 pikë larg zonës së ftohtë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency