Kategoria Superiore

Kastrioti rinovon kontratat me 6 futbollistë (Emrat)

Klubi i Kastriotit, që këtë sezon do të garojë në Kategorinë Superiore, ka njoftuar rinovimin me 6 nga futbollistët e saj.

Bëhet fjalë për portierin Klajdi Kuka, mbrojtësit Vilson Lila dhe Emiliano Çela, mesfushorët Xhunejt Çutra dhe Sokol Mziu, dhe sulmuesi Taulant Marku.

Që të 6 këta futbollistë dhanë një kontribut të çmuar që skuadra krutane të rikthehej në elitën e futbollit shqiptar.

Pikërisht për këtë arsye është vendosur që ata të mbeten në dispozicion të trajnerit Elvis Plori, i cili mori drejtimin e Kastriotit këtë verë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency