Abissnet Superiore

Kastrioti-Tirana, Shehi grupin të plotë, krutanët për pikën e parë

Kastrioti për pikën e parë këtë sezon, përballë një Tirane që i duhet të konfirmojë rritjen me një fitore përballë krutanëve. Në stadiumin e Kamzës bardheblutë e Orges Shehit kërkojnë rikthimin te fitorja, pas ngecjes që pësuan me Egnatian në kampionat. Pavarësisht ankesave për arbitrimin për 25 herë kampionët, ajo ishte një sfidë që shërben si leksion para një ndeshjeje si kjo me Kastriotin.

Trajneri e di mirë që, pavarësisht dy humbjeve të pësuara në dy ndeshjet e para, skuadra e Ndreut përfaqëson një kampionat të vështirë, ku rivaliteti është evident, dhe kryeqytetasve u duhet të japin maksimumin për të marrë tri pikët.

Lajmi i mirë për Shehin është gjendja pozitive e grupit sa i përket atmosferës dhe gjendjes fizike, me teknikun që i ka lojtarët të gatshëm për zgjedhjet më të mira. Te Kastrioti, ndërkohë, Ramazan Ndreu nuk mund të jetë i qetë në vigjiljen e kësaj përballjeje. Dhimbje koke sa i përket formacionit, pasi i duhet të presë deri në fund për të parë nëse disa lojtarë si Greca, Onanuga, Karakaçi apo Prodani do t’ia dalin për të qenë të gatshëm.

Sidoqoftë, për trajnerin e skuadrës krutane kjo është një nga ato sfida ku duhet dhënë gjithçka si grup, për të fituar pikën e parë të këtij kampionati, edhe pse Tirana është një kundërshtare e një tjetër niveli dhe për të tjera objektiva.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency