Kategoria e Parë

Kastrioti vijon merkaton, nënshkruan me mesfushorin shkodran

Kastrioti vijon përgatitjet në Ohër, në kuadër të sezonit të ri të Kategorisë së Parë, ndërsa drejtuesit vijojnë punën në merkato, për të krijuar një skuadër konkurruese.

Kështu ditën e sotme krutanët kanë arritur akordin me mesfushorin shkodran Abaz Karakaçi, i cili ka firmosur kontratën dhe ka udhëtuar menjëherë drejt Ohrit, për t’u vënë nën urdhrat e trajnerit Ramazan Ndreu.

Synimi i krutanëve këtë sezon është që të rikthehen menjëherë në elitë, ndaj edhe është ruajtur një pjesë e mirë e grupit të sezonit të kaluar dhe po përforcohen me elementë të rinj.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency