Kategoria Superiore

Kastrioti zyrtarizon afrimin e parë, vjen mesfushori brazilian që ka luajtur me Molden

Kastrioti siguroi të drejtën për t’u rikthyer në Kategorinë Superiore dhe prej ditës së djeshme nisi përgatitjet nën drejtimin e trajnerit 54-vjeçar Ramadan Ndreu, ndërsa drejtuesit e klubit po punojnë paralelisht në merkato, për të përforcuar ekipin.

Kështu mbrëmjen e sotme klubi krutan ka prezantuar edhe afrimin e parë të merkatos së verës, mesfushorin 26-vjeçar brazilian, Agnaldo Moraes, i cili ka pozuar për herë të parë me fanellën e Kastriotit.

Futbollisti është rritur në ekipet e moshave të Flamengos, ndërsa kulmin e karrierës së tij e ka pasur te norvegjezët e Moldes, ku ka qëndruar për 6 sezone, gjatë të cilëve ka zbritur në fushë për 55 ndeshje dhe ka shënuar 5 gola.

Dy sezonet e fundit, Agnaldo Moraes ka qenë pjesë e skuadrës finlandeze të Rops-it, me të cilën numëron 24 ndeshje dhe 5 gola, ndërsa nga dita e nesërme do të jetë nën urdhrat e trajnerit Ndreu.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency