Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Katar 2022/ Tifozët do akomodohen në kontenierë, por do paguajnë shifra jonormale (foto)

Fan Village Cabins Zafaran

Botërori Katar 2022 do edhe disa ditë që nisë, ndërsa vendi pritës duket se është në fazën përfundimtare të punës.

Një pjesë e madhe e tifozëve që do të shkojnë për të ndjekur këtë kompeticion nga afër do të akomodohen në fshatin e tifozëve “Al-Emadi”.

Përtej faktit që do duhet të akomodohen në kontenierë ajo që duket edhe më jo normale është çmimi që tifozët do duhet të paguajnë për të qëndruar aty.

Plot 207 dollarë do të paguajë çdo tifozë për një natë qëndrimi në kontenier, shifër shumë e lartë për kushte të tilla akomodimi.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...

Premier League

United mposhti 2-1 Chelsean në “Old Trafford”, në një sfidë të hapur dhe të mbushur plot raste. Skocezi Scott McTominay ishte heroi i vendasve...