Abissnet Superiore

Kategoria Superiore, ja kalendari i javës së 7-të

Mësohet axhenda e raundit të 7-të në Kategorinë Superiore,  që po hyn gjithnjë e më tepër në një fazë interesante. Java e ardhshme do të shtrihet në tri ditë, natyrisht pasojë edhe e impenjimit të shumëpritur të Skënderbeut në Europa League përballë Partizanit të Beogradit. Të shtunën do të luhen dy takime në orën 14.00, Luftëtari – Kukësi dhe Lushnja – Laci.

Të dielën, në orën 14.00, është momenti i Partizanit, që ka një tjetër sfidë delikate përballë Vllaznisë në “Loro Borici”. Pasditja e së dielës sjell në skenë Flamurtarin dhe Kamzën, që përballen në orën 17.00 në stadiumin e Vlorës, me skuadrën e Duros që gjen përballë ish-futbollistë si Argent Halilajn, Taulant Kuqin apo kroatin Ivan Fustar.

Futbolli i së hënës është i tëri për Skënderbeun, që i rikthehet kampionatit për t’u përballur me Teutën. Gjithsesi, skuadra e Dajës për momentin është e fokusuar te sfida me Partizanin e Beogradit në “Elbasan Arena”.

 

Java e 7-të

E shtunë

Luftëtari – Kukësi                        14.00

Lushnja – Laci                               14.00

E dielë

Vllaznia – Partizani                     14.00

Flamurtari – Kamza                     17.00

E hënë

Teuta – Skënderbeu                   18.00

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency