Gossip

Kayley France vs Paola Fiaz, ana sensuale e Napoli-Barcelona

Sfida e dyfishtë Napoli-Barcelona në shtetet e Bashkuara të Amerikës, i kaloi kufijtë e fushës së blertë. Kayley France, Miss Napoli Miami, modele amerikane e lindur në Boston, fanse e Insignes dhe është martuar me një napolitan. Bashkë me mikeshën e saj, Paola Diaz, edhe ajo modele, nga Porto Riko, e apasionuar pas Barcelonës, realizuan disa foto pikante, për sensibilizimin e tifozëve në Amerikë për këtë duel. Qëllimi u arrit, Napoli-Barcelona pati më shumë ndjekës falë dy bukurosheve që jetojnë në Amerikë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency