Merkato

Kë të zgjedhë e kë të lërë, Pedro Rodriguez “në hall”

Pedro Rodriguez është në qendër të merkatos dhe një rast shumë i mirë për klubet e mëdha. Sulmuesi spanjoll mund të quhet që tani një lojtar i lire, pasi më 30 qershor i skadon kontrata me Chelsea-n.

Për të janë vënë në radhë shumë klube. Në Spanjë janë Valencia e Sevilla, që insistojnë, ndërsa me ta rivalizojnë klubet italiane me Juven, Romën dhe Interin në krye.

Tashmë gjithçka është në dorën e lojtarit për të zgjedhur ofertën më të mirë jo vetëm ekonomike, por edhe atë sportive, që i garanton vendin e titullarit.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency