Merkato

Kean zhgënjen te Everton, Samp e kërkon në huazim

Moise Kean iu bashkua Evertonit gjatë merkatos së verës, pro në 9 ndeshje të luajtura në kampionatin anglez, nuk ka arritur të shënojë asnjë gol dhe për më tepër, ka thyer disa herë disiplinën e klubit.

Drejtuesit e Evertonit nuk janë aspak të kënaqur me performancën e 20-vjeçarit italian, që sezonin e kaluar pati bërë shumë mirë te Juventusi dhe po mendojnë shitjen ose huazimin e tij në janar.

Klubi i Sampdorias ka shfaqur interes për të marrë për 6 muaj Kean në huazim, pasi skuadra e Ranierit po vuan të shënojë gola dhe Quagliarela duket qartë që po ndjen peshën e viteve mbi supe dhe ka gjetur vetëm një herë rrugën e rrjetës.

Plani i dorianëve është të marrin Kean në huazim të thjeshtë për 6 muaj, me synimin që t’i japin minuta dhe ta rikthejnë në formë, të mirë, ndërsa Everton kërkon edhe garancinë për një blerje të mundshme verën e ardhshme.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency