Eredivisie

Keisuke Honda kthehet në Europë, kalon provën tek ekipi holandez

Keisuke Honda rikthehet në Europë. Pas aventurës në Australi me skuadrën e Melbourne Victory, japonezi do ta vijojë karrierën në në Kontinentin e Vjetër. 33-vjeçari ka firmosur një marrëveshje deri në qershor 2020 me klubin holandez të Vitesses.

Ish-lojtari i Milanit ka luajtur edhe më parë në Holandë, në fillimet e karrierës së tij, ku ka veshur fanellën e Venlo nga janari i vitit 2008 deri në janar të 2009. Para se të gjente marrëveshjen përfundimtare, Honda më pare i është nënshtruar një provimi prej një jave me ekipin e Vitesses, që është dhe skuadra e shtatë në karrierën e tij.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency