Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Kënga e fundit, Shakira me vargje dedikuar Pique: Nuk i duroj personat me dy fytyra!

Para disa ditëve, Shakira publikoi këngën e saj më të fundit me titull “Monotonia”. Kolumbinia duket se nuk ka ngurruar t’i dedikojë edhe disa vargje ish-partnerit të saj, Gerard Pique, historia me të cilin mbaroi pasi futbollisti vendosi të lidhej me një tjetër.

Në këngën e Shakirës veçohen vargjet ku ajo thekson se nuk i duron njerëzit me dy fytyra ndërsa shton se ndarja erdhi për shkak të monotonisë, ashtu siç është edhe titulli i këngës.

“Nuk i duroj dot njerëzit me dy fytyra, unë e vendosja dorën në zjarr për ty! Por, nuk është faji yt dhe as i imi, ishte faji i monotonisë”, thekson Shakira në vargjet që duken si një mesazh i drejtpërdrejtë për Pique.

Lajme të tjera

Formula 1

Homoseksualiteti i deklaruar nga Ralf Schumacher ka qenë një nga temat e diskutuara në konferencën për shtypin të FIA-s, këtë të enjte, në Çmimin...

Futboll

Trajneri i Fenerbahçes, Jose Mourinho është shumë i fokusuar në merkato, për ta përforcuar skuadrën e tij që të jetë sa më konkurruese jo...

Serie A

Në ditën e prezantimit të Thiago Mottës si trajneri i ri i Juventusit foli edhe Cristiano Giuntoli. Drejtori teknik i bardhezinjve e nisi me...

Gjermani

Bayer Leverkusen ka zyrtarizuar këtë të enjte transferimin e Martin Terrier. 27-vjeçari vjen nga skuadra franceze e Rennes dhe ka firmosur për pesë sezone...