La Liga

Kepa nuk rinovon me Bilbaon, në dritare qëndron Reali i Madridit

Çështja Kepa mban në ankth tifozët dhe drejtuesit e Athletic Bilbaos. Këta të fundit janë disi të lodhur me sjelljen e portierit të cilit i skadon kontrata në fund të sezonit aktual dhe për të Real Madridi është gati të bëjë ofertë që në janar. 23-vjeçari kërkon të jetë mes 4 më të paguarve të klubit dhe një klauzolë rreth 100 mln Euro. Kje kërkesë për presidentin Urrutia është e papranueshme por pavarësisht kësaj palët vijojnë negociatat teksa Real Madridi mbetet duke vëzhguar.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency