Serie A

Kërcënoi kryesorin, Lautaro humb derbin e Milanos

Lautaro Martinez humbet derbin e Milanos. Gjykatësi sportiv, Gerardo Mastrandrea, e ka dënuar sulmuesin argjentinas 2 ndeshje pezullim për kartonin e kuq që mori në fund të ndeshjes ndaj Cagliarit (1-1) me argumentin “sjellje kërcënuese ndaj arbitrit kryesor të ndeshjes”.

Trajneri Antonio Conte nuk do ta ketë në dispozicion sulmuesin në përballjet kundër Udineses dhe në derbin e Madonninas. Dy ndeshje pezullim ka qenë edhe masa ndëshkimore për portierin e tretë të Interit, Tommaso Berni. I shpëton masës ndëshkimore Antonio Conte.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency