Merkato

Kerem Demirbay, në “radarët” e Liverpoolit dhe Arsenalit

Mesfushori Kerem Demirbay është kthyer në një prej lojtarëve më të rëndësishëm të gjermanëve të Hoffenheimit dhe diçka e tillë nuk ka kaluar pa u vënë re nga klubet më të mira të Europës. Të parët që kane shfaqur interes për lojtarin me origjinë turke, janë gjigantët anglezë të Liverpooli dhe Arsenalit. Të kuqtë, që drejtohen nga Jurgen Klopp, janë duke e ndjekur me shumë vëmendje 25-vjeçarin, ndërkohë që për momentin nuk kanë nisur bisedimet mes palëve. Demirbay ka një kontratë më Hoffenheimin deri në qershor të vitit 2022, ndërkohë që vlera e tij llogaritet në 12 milionë euro.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency