Connect with us

Hi, what are you looking for?

Angli

Kërkohej nga Milan e PSG, sulmuesi i Chelsea-t nis bisedimet me Al-Nassr

Në mesin e shumë lojtarëve që mund të transferohen në Arabinë Saudite, është edhe sulmuesi, që para pak muajsh kërkohej me ngulm nga Milan Paris Saint-Germain, Hakim Ziyech.

Sipas raportimeve nga mediet britanike, marokeni ka nisur negociatat me Al-Nassr, klubi ku luan Cristiano Ronaldo.

Lexo edhe:

Ziyech ka shfaqur menjëherë interes kundrejt këtij propozomi dhe duket se ka nisur bisedimet për një kalim në Arabinë Saudite.

Lajme të tjera

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Spanjë

Xavi Hernandez do të largohet nga Barcelona në përfundim të këtij sezoni dhe tashmë presidenti Laporta është duke menduar për zëvendësuesin e trajnerit. Sipas...

Lajme

Joachim Löw, kampion botë në krye të Gjermanisë në Brazil 2014, është pa punë që nga viti 2021, kur u largua nga përfaqësuesja gjermane....

Angli

Trajneri i Brighton, Roberto De Zerbi flet për të ardhmen e tij, e cila është një nga temat më të nxehta të ditëve të...