Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Kërkohet nga Al-Ahli, United i bashkohet garës për mesfushorin e Fiorentinës

Sofyan Amrabat mbetet në qendër të vëmendjes sa i përket merkatos verore.

Mesfushori i Fiorentina-s ka përfunduar në “radarin” e Manchester United dhe anglezët kanë bërë ofertën e parë në zyrat e klubit italian, të paktën kështu raportojnë mediet britanike.

Lexo edhe:

Megjithatë, United nuk është skuadra e vetme e interesuar për lojtarin maroken, pasi në garë është edhe Al-Ahli që ka rritur ndjeshëm konkurrencën.

Skuadra arabe ka ofruar 15 milionë euro për Fiorentinën, me lojtarin i cili tashmë po mendohet për të ardhmen e tij.

 

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...