Merkato

Kërkohet nga Manchester United, Reali mund të humbë mbrojtësin francez

Manchester United me shumë mundësi gjatë merkatos së verës do të kërkojë të bëjë pazar në Spanjë. Sipas medieve angleze, “Djajtë e Kuq” janë gati të shpenzojnë 70 milionë euro për mbrojtësin e Real Madridit, Raphael Varane, kontrata e të cilit me klubin mbretëror skadon në vitin 2022 dhe, duke parë situatën e krijuar te madrilenët, vështirë se 27-vjeçari do të pranojë rinovimin e kontratës.

Trajneri Zidane nuk dëshiron ta humbasë futbollistin, me klubin që po punon për t’i ofruar lojtarit një ofertë që mund ta kënaqë për të mos e lënë të largohet me parametër zero pas një viti, pasi Manchester United gati të përfitojë nga çdo situate.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency