Merkato

Kërkohet nga Milani, ultimatum i Marseille për Thauvin!

Klubi i Marseille i ka vënë ultimatum Florian Thauvin,  I cili nuk pranon të rinovojë kontratën me francezët, të gjejë një skuadër të re brenda 13 ditëve dhe të largohet nga Marseille. Mesfushori 27-vjeçar ndiqet me interes nga italianët e Milanit, që kanë kohë që interesohen për futbollistin, i cili kërkohet edhe nga klube të tjera europiane. Për të vendosur për të ardhmen e tij, Thauvin ka në dispozicion 13 ditë ku klubet e interesuara do të bëjnë maksimumin për ta marrë lojtarin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency