Serie A

Kessie: Nuk largohem, ndihem “veteran” i Milanit

“Nuk e kam menduar kurrë të largohem nga Milani”. Me këto fjalë, Franck Kessie, u mbyll derën klubeve që kanë shfaqur interes për të. Ai deklaroi pas barazimit 3-3 me Romën se për të dhe familjen e tij fanella kuqezi është një nder dhe krenari.

Pjesë e klubit nga Milanello që nga viti 2017, mesfushori pohoi se, edhe pse është vetëm 23 vjeç, ndihet një veteran i këtij ekipi dhe se duhet të jetë shembull për të rinjtë. Ai theksoi se të mbash veshur fanellën e Milanit përveçse krenari është edhe përgjegjësi shumë e madhe.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency