Merkato

Kevin-Prince Boateng rikthehet te klubi ku u bë i njohur

Kevin-Prince Boateng rikthehet në Bundesligë. Mesfushori ofensiv, i cili ishte i lirë pas përfundimit të kontratës me Monzën, në Serinë B, ka zgjedhur Herthën e Berlinit si skuadrën me të cilën do të luajë sezonin e ardhshëm. 34-vjeçari u rikthye pas shumë vitesh në skuadrën me të cilën ka luajtur në vitin 2006 dhe e nisi karrierën si profesionist, ndërsa firmosi për një vit kontratën me klubin.

Boateng ka veshur fanellat e shumë klubeve në kampionatet elitare dhe aventura me Herthën pritet të jetë e fundit për të, të paktën në Europë, pasi në të ardhmen e ka pranuar se do t’i pëlqente të luante edhe në SHBA.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency