Gossip

Kevin-Prince Boateng ende “digjet” për Melissa Sattan

Kevin-Prince Boateng më i dashuruar se kurë me Melissa Sattan. Sulmuesi 32-vjeçar, i transferuar te Beshiktashi në Turqi në formë huazimi nga Fiorentina, i ka rezevuar një urim të veçantë bashkëshortes së tij me rastin e ditëlindjes së 34-t. Duket qartë se pas asaj shkëputjeje të shkurtër, Melissa dhe Kevin-Prince janë më të dashuruar se kurrë më parë.

“Të kam zgjedhur. Sërish e sërish. Pa pushim. Pa dyshime. Me zemër. Dhe do të vazhdoj të të zgjedh. Gëzuar ditëlindjen!”

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency