La Liga

Keylor Navas nuk dorëzohet, gati të sfidojë Courtois!

Keylor Navas nuk ka ndërmend që të ngrejë flamurin e bardhë në favor të Thibaut Courtois. Portieri nga Kosta Rika deklaroi pas sfidës në Kupë përballë Barcelonës se nuk do të largohet nga kampionët e Europës, pavarësisht se ka patur pak minuta në formacion gjatë këtij sezoni. Navas theksoi se nuk ka asnjë aryse për tu larguar dhe se është gati për të dhënë gjithçka në fushë, sa herë që ai do të thirret për të luajtur. 32-vjeçari humbi vendin e titullarit te Real Madrid pas afrimit të Courtois nga Chelsea, duke luajtur vetëm në 13 takime në të gjitha kompeticionet.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency