Serie A

Khedira bën valixhet gati, largohet falas nga Juventusi!

Etapa e Sami Khediras te Juventusi mund të quhet e mbyllur. Mesfushori gjerman i cili dy vitet e fundit më shume ka qëndruar në stol dhe në infermieri, nuk është në planet e Andrea Pirlos dhe javën e ardhshme palët do të bisedojnë për të prishur konsensualisht kontratën në të njejtën mënyrë siç vepruan me Higuain. 33-vjeçari rëndon më shumë prej pagës në bilanc por edhe në aspektin sportiv, Pirlo mendon se nuk ka çfarë të japë më për bardhezinjtë çka ka shtyrë drejtuesit të veprojnë me prishjen e kontratës ku Khedira kishte edhe 12 muaj të mbetur.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency