Rusi 2018

Khedira: Kam frikë Spanjën, kanë skuadër të kompletuar

Gjermania do të shkojë në Botërorin e Rusisë me petkun e kampionës së botës dhe si nga favoritet kryesore për triumfin e dytë radhazi, por Sami Khedira një nga lojtarët me më shumë përvojë në përfaqësuesen e pancerave i trembet Spanjës.

“ Kundërshtari më i rrezikshëm? Sigurisht që Spanja. La Roja ka një bazë shumë solide dhe është përbërë nga lojtarë me eksperiencë dhe të rinj shumë të fortë. Kanë një mbrojtje të kujdesshme, një portier të shkëlqyer, mesfushorët janë të aftë të të fshehin topin, ndërsa në sulm janë shumë të fortë”.

Përpara tre vitesh Sami Khedira ishte i vendosur për t’i dhënë lamtumirën futbollit dhe mesfushori i Juves nuk nguron ta pranojë diçka të tillë.

“ Po është e vërtetë sepse pas sezonit të parë me Juventusin nuk isha i lumtur, nuk e ndieja veten se mund të isha mes të mirëve. Shumë dëmtime dhe mbi të gjitha lodhje mendore. Megjithatë për fat të mirë ndryshova mendjen dhe kam bërë zgjedhjen e duhur”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top