Gossip

Khedira lë izolimin në Itali për të shkuar pranë kapitenes së Bayernit (Foto)

Mesfushori turko-gjerman Sami Khedira ka lënë izolimin në Torino dhe ka udhëtuar drejt Mynihut në Gjermani, për të qenë pranë të dashurës së tij Melania Leupolz, me të cilën është në një lidhe prej disa muajsh.

Melania është gjithashtu futbolliste e skuadrës së Bayernit të Mynihut dhe njëkohësisht kapitene, ndërsa nga vera e ardhshme do të lajë për londinezët e Chelseat, me të cilët sapo ka nënshkruar një kontratë 3-vjeçare.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency