Merkato

Khedira pranon të largohet nga “Zonja e Vjetër”, joshet nga Premier League

Më në fund duket se Sami Khedira ka ndryshuar mendim lidhur me të ardhmen e tij. 33-vjeçari, i cili ka kohë që nuk bën pjesë në planet e Juventusit për të ardhmem, mund të largohet nga Torino gjatë merkatos së janarit. Mesfushori është pjesë e bardhezinjve që nga viti 2015, kohë kur u transferua nga Real Madridi.

“Që fëmijë kam ëndërruar që të luaj në Premier League. Kam ndjekur shumë ndeshje që kur kam qenë i vogël.  Stili dhe ideja e lojës gjithmonë më kanë impresionuar. Nëse kjo ëndërr do të realizohet, do të jetë nder. Mourinho? Më ka pëlqyer që të punoj me të, por ka shumë trajnerë më të cilët do të doja që të punoja. Nuk mund t’i thuash “jo” Mourinhos, por nuk është trajneri i vetëm që do të doja të punoja sërish”, – deklaroi Khedira për SkySport.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency