Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Kim Min-Jae i ndodh e papritura, hajdutët i mësyjnë në shtëpi dhe i vjedhin tenxheren e orizit

Një ngjarje e pakëndshme i ka ndodhur mbrojtësit të Bayern Munich, Kim Min-Jae, të cilit raportohet se i kanë mësyrë hajdutët në shtëpi.

Sipas medieve gjermane hajdutët kanë marrë nga shtëpia e Kim Min-Jae një tenxhere orizi, një enë e vogël kuzhine për përgatitjen e orizit dhe rizotos.

Lexo edhe: 

Një objekt me të cilin mbrojtësi koreano jugor ishte shumë i lidhur, pasi ishte një dhuratë.

Lajme të tjera

Spanjë

Lajme të mira te Real Madrid. Në seancën e fundit stërvitore, organikës së trajnerit Carlo Ancelotti-t i është bashkuar edhe Vinicius Jr. Lexo edhe:...

Serie A

Rinovimi i Denzel Dumfries me Interin komplikohet ndjeshëm, teksa palët duket se po shkojnë drejt një divorci në fund të sezonit. Kontrata e holandezit...

Euro 2024

Pasi mësoi kundërshtarët e fazës në grupe të Euro 2024, aty ku do të përballet me Spanjën, Kroacinë dhe Italinë në Grupin B, Shqipëria...

Premier League

United mposhti 2-1 Chelsean në “Old Trafford”, në një sfidë të hapur dhe të mbushur plot raste. Skocezi Scott McTominay ishte heroi i vendasve...