Rusi 2018

“King Zlatan”, arma plus e Suedisë në “Rusi 2018”?

Në fund të fazës së grupeve në Europianin e Vitit 2016 , Suedia i tha lamtumirë kompeticionit dhe “Mbreti” i futbollit në vendin skandinav, Zlatan Ibrahimovic, hoqi dorë nga froni, duke lajmëruar largimin nga përfaqësuesja.

Suedia nisi një rrugëtim të ri pa Ibran dhe trajneri Anderson e bazoi lojën te forca e grupit. Ky format i ri u shpërblye menjëherë, pasi suedezët arritën kualifikimin në finalet e botërorit, duke eliminuar në “play-off” Italinë 4 herë kampione të botës.

Tashmë që verdheblutë po përgatiten për këtë turne madhor mund të përfitojnë një dhuratë të papritur. Ibrahimovic i ka hapur plotësisht dyert një rikthimi në kombëtare. Golashënuesi më i mirë në historinë e përfaqësueses nordike, i sapo transferuar në MLS te Galaxy, ka postuar një status në rrjetin social “Twitter”, ku thuasje zyrtarizon rikthimin

“A do të luaj në botëror? Shanset janë në maksimum që diçka e tillë të ndodhë”. Këto kanë qenë fjalët e shkruara nga 36-vjeçari, i cili duket se konfirmon gatishmërinë e tij për kombëtaren vikinge

Pak ditë më parë më parë, ish-lojtari i Juventusit, Interit, MIlanit, PSG-së, Manchester United etj., pat deklaruar se do të jetë ai që do të vendosë nëse do të marrë pjesë në “Rusi 2018” dhe se gjithçka do të varej vetëm nga dëshira e tij. Në fakt, në raste të tilla vendosin trajnerët, por jo kur bëhet fjalë për “King Zlatan”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top